

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник Китай Конденсатор CBB60 70uF 450V Напруга 450V Ємність 70мкФ Габарити 50х120мм Ціни вказані для роздрібних покупців, з приводу опту звертайтеся за телефоном, або на пошту.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Ємність конденсатору | 70 мкФ |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Максимальний допуск емкості | 5 % |
| Мінімальний допуск емкості | 5 % |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Тип ємності | Постійна |
- Ціна: 215 ₴