

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конденсатор CBB60 8uF 450V Виробник Китай Напруга 450V Ємність 8мкФ Габарити 35х60мм Ціни вказані для роздрібних покупців, з приводу опту звертайтеся за телефоном, або на пошту.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 68 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Ємність конденсатору | 8 мкФ |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Максимальний допуск емкості | 5 % |
| Мінімальний допуск емкості | 5 % |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Тип ємності | Постійна |
- Ціна: 65 ₴