

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конденсатор CBB60 35uF 450V Виробник Китай Напруга 450V Ємність 35мкФ Габарити 45х90мм Ціни вказані для роздрібних покупців, з приводу опту звертайтеся за телефоном, або на пошту.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 93 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Ємність конденсатору | 35 мкФ |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Максимальний допуск емкості | 5 % |
| Мінімальний допуск емкості | 5 % |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Тип ємності | Постійна |
- Ціна: 162 ₴