

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пускоабочий конденсатор з дротами Eazil CBB60 / 20 мкф / 450 V для електродвигуна
Виробник: CBB60
Тип: Пускоабочий (Рабочий)
Виведення: Дроти
Місткість (Мікрофорат): 20uF
Вольтаж: 450V
Довжина: L=74 мм
Діаметр: ø38 мм
Ціни вказані для роздрібних покупців, щодо охоти звертайтеся телефоном або на пошту.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 74 мм |
| Діаметр | 38 мм |
| Ємність конденсатору | 20 мкФ |
| Максимальний допуск емкості | 5 % |
| Мінімальний допуск емкості | 5 % |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Тип ємності | Постійна |
- Ціна: 100 ₴