



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інфрачервоний обігрівач MINISAN SR 3000-D
Характеристики:
Потужність: 3000Вт
Розмір упаковки, см 115x12x24
Живлення: 230В-50Гц
Принцип роботи та основні характеристики
Інфрачервоний обігрівач MINISAN SR 3000-D - це опалювальний прилад, який працює від електроенергії, його елемент виготовлений з кварцу. Працює пристрій, застосовуючи інфрачервоне випромінювання, яке розсіюється по приміщенню. Тобто процес обігріву схожий на те, як сонце обігріває землю. Це досить ефективно та просто. ККД кварцового обігрівача становить майже 100%. Це означає, що він перетворює електроенергію на тепло, не втрачаючи надлишку. практично 100%. Це означає, що він перетворює електроенергію на тепло, не втрачаючи надлишку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minisan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Призначення | Побутове |
| Особливості | Терморегулятор |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настінний, Стельовий, Підлоговий, Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
- Ціна: 1 800 ₴